*Kompensuojamas buitinės technikos remontas

Kas gali gauti iki 100 proc. kompensaciją už buitinės technikos remontą?
Daugiau, nei 57 proc. Lietuvos gyventojų. Tiek yra turinčių būsto ir turto draudimą.
(„Nielsen” 2020 m. tyrimas)
Turiu būsto draudimą, ką daryti toliau?
Sugedus prietaisui kreipkitės į Salvatą ir niekuo papildomai nereikės rūpintis. Atlikę buitinės technikos remontą išrašysime darbų/defektinį aktą, kurį pateikę savo draudimo kompanijai gausite pilną arba dalinę kompensaciją (priklauso nuo draudimo sutarties sąlygų).
Ar apsimoka remontuoti, gal tiesiog pirkti naują?
Niekuo nerizikuojate, nes sugedusio prietaiso patikrą ir meistro diagnostiką draudimo kompanijos apmoka ko ne visada, net jeigu meistro nustatytas defektas neatitiks kompensavimo kriterijų pagal jūsų turimą būsto ar turto draudimo sutartį.
Ar turi būti specialus draudimas buitinei technikai?
Ne. Statistiškai, kas antras būstas Lietuvoje yra apdraustas. Dažniausiai pačiu paprasčiausiu draudimu, kuris privalomas įmantiems paskolą, bet net tokiu atveju technika yra apdrausta jeigu ne visada nuo vidinių gedimų, tai bent nuo išorinių rizikų pvz. įtampos svyravimai el.tinkle (žaibai, viršįtampiai arba tiesiog dažnai atsijungianti elektra). Taip pat technika draudžiama nuo netyčinių nuostolių, atsiradusių dėl jūsų pačių veiksmų, pvz. nukritęs puodas sudaužė kaitlentės stiklą arba vaikas užlipo ant indaplovės durelių ir jas nulaužė.
Privalau remontuoti ar galiu gauti tik pinigus?
Dažniausiai pasirinktinai. Jus patys pasirenkate, kas jums labiau apsimoka, tačiau jei apdrausta technika negali būti suremontuota arba pakeista, atlyginamos naujo analogiško daikto įsigijimo išlaidos.
Su kokiomis draudimo bendrovėmis dirbate?
Mūsų serviso išrašomus dokumentus priima visos Lietuvos draudimo bendrovės, nepriklausomai ar bendradarbiaujama su konkrečia draudimo kompanija.
Kaip užsakyti mano sugedusios technikos patikrinimą ir remontą?
Galite išsikviesti meistrą telefonu ir internetu arba pristatyti sugedusį įrenginį į artimiausią Salvatos serviso centrą.